logo-trans

 

Cześć! Bardzo mi miło gościć Cię na moim blogu. Już od dłuższego czasu skłaniałam się ku temu, aby stworzyć własne miejsce w sieci.

Jak to wszystko się zaczęło?

Tematyką zarządzania zasobami ludzkimi zainteresowałam się na studiach. Swoją pierwszą praktykę odbyłam w agencji pracy tymczasowej, gdzie złapałam rekrutacyjnego bakcyla. W działach rekrutacji przepracowałam niemal 2 lata, kiedy zrozumiałam, że nie tędy droga. Odkryłam, że zdecydowanie wolę pomagać ludziom bardziej bezpośrednio – poprzez szkolenia lub indywidualne konsultacje. To na studiach poznałam też, czym jest coaching i właśnie w tym kierunku się teraz szkolę.

Jak mogę Ci pomóc?

Z rekrutacji jednak pozostało mi doświadczenie i wiedza, którymi bardzo chętnie się z Tobą podzielę. Żeby móc w pełni pomagać Ci świadomie planować karierę zawodową i rzetelnie przygotować się do procesów rekrutacyjnych, ukończyłam dodatkowo Akademię Projektantów Kariery Career Design.

Uwielbiam obserwować ludzi realizujących swoje pasje, osiągających sukcesy. Nic nie sprawia mi większej radości niż świadomość, że choć trochę w tym sukcesie mogłam pomóc, choćby poprzez podzielenie się wiedzą. Dzięki założeniu bloga i fanpage’a mogę z moją pomocą docierać wszędzie!

Mam nadzieję, że tworzone przeze mnie treści będą dla Ciebie naprawdę wartościowe. Będę pisała o planowaniu kariery, procesie rekrutacji, pisaniu CV i listu motywacyjnego, coachingu, rynku pracy. Moja misja to „pomagać innym polubić poniedziałki”. Bo wiesz, poniedziałki są naprawdę spoko. Jeśli tylko jesteś w odpowiednim miejscu.

Jak możesz się ze mną skontaktować?

Jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się ze mną. Już teraz możesz też zapisać się na newsletter, dzięki czemu będziesz zawsze na bieżąco z wpisami (a na dzień dobry dostaniesz ode mnie dostęp do testu „Czy to już czas na zmianę pracy?”).

Keep calm and CareerUP! 🙂

Podobne wpisy